Stop materiálním Vánocům – Originální Vánoční dárek do 100 Kč

Vánoce nejsou jen o dárcích. Jsou zejména o společně strávených chvílích. Dárky k Vánocům ale bezesporu patří. Pokud patříte mezi ty, kteří nepodporují materiální Vánoce, ale přesto chcete zachovat zvyk a kouzlo darování, máme pro vás tipy na originální dárky za symbolickou cenu do 100,- Kč.

Omalovánky

Omalovánky pro dospělé jsou čím dál tím populárnější. Díky artterapii se obdarovaný může jednoduše zbavit stresu nebo příjemně relaxovat s pastelkou v ruce. Darovat omalovánky je skvělý tip, protože jimi neurazíte a věřte, že každý dospělák si rád zavzpomíná na své dětství.

Jako alternativu k omalovánkám jsou spojovánky pro dospělé. Pamatujete si, jak jste jako děti napjatě spojovali číslice, ze kterých vznikl obrázek?

omalovánky pro dospělé - dárek k vánocům do 100 kč
koupit
omalovánky - dárek do 100 kč
koupit
spojovánky pro dostělé dárek do 100 kč k vánocům
koupit

Knížky

Ano, i kvalitní knihu můžete sehnat do 100,- Kč a zrovna Malý Princ, by neměl chybět v žádné knihovničce malého ani velkého čtenáře. Tuto úžasnou knihu totiž v každé své životní etapě pochopíte jinak. Darujte ji k Vánocům a prožijte kouzelné vánoční večery při společném pročítání dobrodružství Malého Prince.

koupit
Malý princ dárek k vánocům
kniha jsi prostě nejlepší - dárek do 100 kč

Nebo pod stromeček zabalte malou pestrou dárkovou knížku s krátkými inspirativními texty a citáty. Je perfektním dárkem pro všechny, kteří si zaslouží upřímnou pochvalu a povzbuzení. Ať už je čeká středoškolský test, stěhování nebo pracovní pohovor. Touto formou jim řeknete, že to zvládnou, protože jsou prostě nejlepší!

koupit

Motivační knížky jsou čím dál tím populárnější a ty od Friedricha Nietzscheho Osho patří snad k těm nejpopulárnějším. Darujte jednu motivační knížku i vy. Kniha Láska k životu otevře oči k sebepoznání a naučí obdarovaného stát se moudrou osobou vyzařující lásku k životu.

koupit
kniha do 100 kč dárek k vánocům

Pro relaxaci ve vaně

Darovali jste někdy šumivou bombu do koupele? Při rozpouštění v horké vaně krásně šumí a dotváří tím relaxační atmosféru. Tato je navíc přírodní a ručně vyrobená. Nebo darujte koupelovou sůl, ale ne jen tak obyčejnou. Darujte himalajskou sůl do koupele s růží, která příjemně pečuje o pokožku. Nebo ostatní kvalitní kosmetické produkty do 100 Kč.

Těmito dárky nedarujete jen výživu a hydrataci pokožce, ale také příležitost k relaxační koupeli. S těmito produkty si obdarovaná na sebe rozhodně udělá čas a bude vám za tento dárek o to více vděčná.

Další tipy na dárky do 100,- Kč

Plechový hrneček na espresso

Tento stylový plechový hrneček na espresso je svou velikosti velice roztomilý. Vsadíme se, že milovníci kávy se od jeho rozbalení nebudou moci dočkat, až si do něj své milované espresso připraví.

Koupit

Mýdlo

Darujte k Vánocům mýdlo, které zažívá comeback. Ne, nemluvíme o klasickém mýdle, ale o přírodním zázraku. Darujte přírodní mýdlo, které může být dokonalou alternativou tekutého mýdla, ale i šamponu, sprchového gelu, čistícího gelu na obličej a dokonce i gelu na holení. Takový dárek se do vašeho konceptu nemateriálních vánoc bude krásně hodit.

Koupit
článek - Síťovka - dárek do 100
Klasická síťovka je perfektním společníkem na nákupy. Díky hustě pleteným okům z ní nevypadnou ani menší věci a v kabelce nezabere téměř žádné místo. Nesmírnou výhodou je i to, že omezíte používání jednorázových plastových tašek, které zbytečně zatěžují životní prostředí.
 
koupit

Karta přežití

Tato karta přežití je skvělým parťákem pro cesty do přírody na výlet či na stanovačku s přáteli. Tato šikovná malá pomocnice obsahuje hned několik praktických věci. Poslouží jako otvírák, šroubovák, škrabka či nůž. Karta přežití je extra praktický dárek, který váží jen 34 gramů, ale její přínos je obrovský.

koupit
Článek - karta přežití - dárek do 100 kč
Růže z Jericha
Růže z Jericha je hezkým drobným dárkem, který vydrží navždy. Růže z Jericha je skutečným skvostem mezi květinami. Tato růže dokáže přežít až tisíc let v suchém stavu, po jednoduchém zalití růže opět vykvete.
koupit

Závěsná dekorace

Těšíte se, až na Vánoce vyzdobíte svůj domov krásnými dekoracemi? Zavěste si do interiéru i tuto ozdobu a o kouzelnou atmosféru nebude nouze. Hezký symbolický dárek do 100,- Kč potěší babičku i maminku.

koupit
dárek do 100 Kč
Cool dárek do 100 Kč, který vypadá fakt stylově, jsou určitě tyto podložky pod talíř připomínající vinylové desky. Dárek pro kamaráda nebo kamarádku do 100,- který využije na 100 %.
 
koupit

Podtácky pod pivo

Stylové korkové podtácky s vtipnými nápisy je fajn drobnost pro muže.  Po zvednutí poháru či láhve odhalíte vtipné nápisy, které dotvoří atmosféru příjemného večera v kruhu přátel a známých. Jejich skladování nezabere téměř žádné místo a jsou ultra lehké a dají se snadno umýt. 

koupit
pivní podtácky do 100 Kč
luxusní bonboniera do 100 kč

Luxusní bonboniéra

2 dokonalé provedené pralinky ve tvaru amerických báboviček cupcakes. Povrch i náplň vyrobena z nejlepších přísad. Nechte se okouzlit decentím dárečkem vyrobeným jako na míru pro svatebčany. Tato malá krabička bude dokonale zdobit tabuli na Vaši svatební hostině.

koupit

Dárek z podhůří Jizerských hor

Tento malý fialový pytlíček udělá pod stromečkem velkou radost. Je vyroben v podhůří Jizerských hor v krásné čisté přírodě a obsahuje levandulovou květovou vodu 5ml a vonný pytlíček s květem levandule do šatníku. 

koupit

Jak slavíte Vánoce vy? Máte nějaký finanční limit na vánoční dárky, nebo nekupujete dárky vůbec a užíváte si jen krásnou vánoční atmosféru? Podělte se s námi o vaše tipy.

Další skvělé tipy na vánoční dárky najdete v naše vyhledávači vánočních dárků. Stačí jen zvolit pro koho dárek hledáte a už jen vybírejte mezi spoustou skvělé inspirace.

Vaše LaMuse

One thought on “Stop materiálním Vánocům – Originální Vánoční dárek do 100 Kč

  1. Pingback: 13 nejhorších dárků k Vánocům - dárky, které byste nikdy neměli darovat - LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.