Jak už nikdy nezapomenout na narozeniny svých blízkých?

Nečekaně se ozve kamarádka. Domluvíte se na kafe, kde dorazí s kyticí květin k narozeninám. Jste překvapena, potěšena a zároveň zaskočena. Po její návštěvě okamžitě prohledáváte Facebook, staré diáře a loňský kalendář a hledáte datum jejich narozenin a přitom tajně doufáte, že jste její narozeniny neprošvihla. Že už jste takovou situaci zažila? Pak pro vás máme supr tip, jak už nikdy nezapomenout na narozeniny svých blízkých.

Ne všichni máme takovou paměť, abychom si zapamatovali všechna data narození rodiny a kamarádů, a proto si je většina z nás zapisuje do diářů a kalendářů. Každý rok nás pak čeká rutina s přepisováním narozeninových dnů do těch nových. Někdy na to zapomeneme, nebo omylem přehlédneme stránku a problém je na světě. Abyste se nemuseli zdržovat neustálým přepisováním, vytvořili jsme pro vás seznam, do kterého si můžete přehledně všechna důležitá data zaznamenat a mít je tak krásně na jednom místě.

Seznam si zdarma stáhněte zde:

Pak už ho stačí jen vytisknout a do příslušných políček vepsat jednotlivé dny a jména narozenin vašich blízkých. Takový seznam si vyvěste na ledničku, vložte do kalendáře či diáře, nebo dejte tam, kde ho budete mít na očích. Tak už nikdy nezapomenete na své blízké.

Vaše Lamuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *