V této kategorii najdete inspiraci na dárek za vysvědčení pro malého školáčka, školáka i pro středoškoláka. Odměnu za celoroční zhodnocení výkonu v podobě vysvědčení si zaslouží totiž děti všech věkových kategorií. Dárky za to, že se děti po celý rok snažily, i pro ty, které učení moc nedaly.

Pro ty nejmenší to mohou být zábavné hry na doma i ven, knížka nejen na letní čtení, zajímavá hračka, po které pokukují delší dobu nebo jiná drobnost jako je bižuterie pro děvčátka nebo třeba náramkové hodinky pro chlapce.dárek za vysvědčení

Starší děti naopak milují technické vychytávky. Inspirujte se například stylovými sluchátky, najdete zde i příslušenství k mobilním telefonům, chytré hodinky, doplněk v podobě batohu, který školák ocení nejen na příští školní rok nebo bižuterie pro malé i velké parádnice. Hezkým dárkem za vysvědčení je pokladnička na peníze třeba ty vydělané na letní brigádě a v ní uložená bankovka pro začátek.

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.